تعداد بازديد :  
تاريخ : سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸٦
محمود احمدي نژاد" رييس جمهور ايران روز دوشنبه در آستانه هفته كارگر تاكيد كرد كه كار بايد به بالاترين ارزش اجتماعي تبديل شود و در اين راستا تلاش كنيم .

به گزارش ايرنا ، رييس جمهوري در هجدهمين همايش ملي معرفي كارگران واحدهاي نمونه كشور و در آستانه هفته كارگر افزود : بايد هر جا كه بنا است امتيازي داده شود اين امتياز به كسي تعلق گيرد كه متعهدانه تلاش مي‌كند.

رييس جمهوري با تبريك فرارسيدن روز كارگر به‌كارگران عزيز ايران اسلامي و كارگران جهان، وحدت و همدلي ، ايمان به خدا ، توكل و پاكي، عدالت ، كار و تلاش و مجاهدت را مهمترين عوامل براي ايجاد يك زندگي سعادتمند و رسيدن به نقطه كمال و پيشرفت ذكر كرد.

احمدي نژادتاكيد كرد: تكريم كار و كارگر يعني تكريم همه آرمان‌هايي كه انسان‌ها هزاران سال به‌دنبال آن بوده و هستند.

وي افزود:امروز آن چيزي كه همه ما به آن مي‌باليم حاصل كار است و بدون كار چيزي حاصل نمي‌شود.

رييس جمهوري با بيان اين‌كه خلاقيت‌ها در كار شكوفا مي‌شود، تاكيد كرد:
عنصر اصلي كه همه عوامل برپايي يك زندگي سعادتمند و كشور پيشرفته را بهم پيوند مي‌زند، كار است و هر كس كه بيشتر كار مي‌كند بايد شريف تر و هر كس كه بهتر كار مي‌كند بايد عزيزتر و محترم‌تر باشد.

احمدي نژاد بااشاره به اينكه پايه و زمينه شكوفايي استعدادها عدالت است و عدالت به معني توزيع عادلانه فرصت‌ها در جامعه است، گفت:رمز ماندگاري يك ملت و نظام، امنيت پايدار سياسي و اجتماعي و محور بودن عدالت در جامعه است.

وي با تاكيد به‌اين كه " عدالت به معني توزيع فقر نيست " ، تصريح كرد : متاسفانه وقتي از عدالت صحبت مي‌شد برخي مي‌گفتند كه اينها مي‌خواهند فقر را در جامعه توزيع كنند.

رييس جمهوري خاطر نشان كرد: ما هر هدفي را كه براي كشور قرار مي‌دهيم با كار به آن مي‌رسيم پس بايد تلاش كنيم تا فرصت كار و تلاش براي كساني كه وارد بازار كار مي‌شوند، ايحاد شود.

احمدي نژاد بابيان اينكه نگاه و آرمان ما بايد با آنچه در دنيا رايج است، متعادل باشد ، افزود: ما يك ملت واحدي هستيم كه هر كس نقشي دارد و مي‌خواهيم با هم يك كار را انجام‌دهيم و آن ساختن ايران عزيز است.


برچسب‌ها: