تعداد بازديد :  
تاريخ : چهارشنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٦

تيم ملي فوتبال برزيل كه خود را براي حضور در مسابقات جام ملت‌هاي آمريكاي جنوبي (كوپا آمريكا) آماده مي‌كند ، سه شنبه شب در يك ديدار دوستانه با تركيه به تساوي بدون گل دست يافت.

در اين ديدار، برزيلي‌ها چهره كامل متفاوتي نسبت به ديدار آخر هفته گذشته با انگليس در ورزشگاه ويمبلي جديد در لندن داشتند كه به تساوي يك بر يك كشيد .

" رونالدينيو " و " كاكا " ستارگان دو باشگاه بارسلونا و آث ميلان در نيمه دوم به عنوان يار ذخيره وارد زمين شدند ولي با توجه به اينكه هر دو تيم به چند تن از بازيكنان بزرگ خود استراحت داده بودند ، ديدار آنها به يك ديدار كسل‌كننده تبديل شده بود.

تركيه پس از شكست سه بر دو از بوسني و هرزگوين در مسابقات مقدماتي يورو ‪ ۲۰۰۸‬در شنبه گذشته، ظاهرا قصد داشت تا حدي غرور در هم شكسته شده‌اش را اعاده كند. تركيه در گروه سه پشت سر يونان مدافع عنوان قهرماني اروپا قرار دارد .

تركيه با هدايت " ايلديري باستورك " كاپيتان خود در نيمه اول توانست سد راه برزيلي‌ها شود ولي خود نيز نتوانست پيشروي لازم را در زمين داشته ياشد.

در نيمه دوم، ديه گو هافبك برزيل و يكي از بازيكنان بوندسليگا و باشگاه وردربرمن در فصل گذشته، بهترين شانس را براي رفع اين بن بست داشت ولي ضربه سر وي باعث شد تا توپ در دستان دروازه‌بان تركيه قرارگيرد.

حدود ‪ ۲۶‬هزار نفر براي تماشاي اين بازي در ورزشگاه حضور داشتند.


برچسب‌ها: