تعداد بازديد :  
تاريخ : چهارشنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٦

دبي ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۳/۱۶‬

مدير اجرايي باشگاه الشعب امارات عربي متحده گفت: "جواد كاظميان" تنها به خاطر پول بيشتر اين باشگاه را ترك كرد.

"عمران عبدالله" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: كاظميان در بين هواداران تيم الشعب محبوبيت زيادي داشت، اما او احساسات آنان را ناديده گرفت و به خاطر پول بيشتر اين تيم را ترك كرد.

وي در خصوص جانشين كاظميان گفت: مسئولان باشگاه مي‌دانستند كه او مي‌خواهد تيم را ترك كند به همين خاطر تلاش گسترده‌اي را براي پيدا كردن بازيكن جانشين شروع كردند.

عبدالله افزود: تيم الشعب فصل گذشته با زوج سامره و كاظميان بازيهاي خوبي انجام داد و با تقويت تيم در فصل آينده مي‌توانست نتايج بهتري كسب كند، اما جدايي كاظميان شرايط را تغيير داد.

وي در خصوص تمديد قرارداد "علي سامره" با اين باشگاه گفت: سامره پيشنهاد هاي زيادي از ديگر تيم‌ها داشت، اما به خاطر هواداران و درخواست مسئولان تصميم گرفت كه در الشعب بماند و ما به خاطر اين تصميم بسيار خوشحال هستيم.

مدير اجرايي باشگاه الشعب افزود: مسئولان تيم انتظار داشتند كه سامره از تيم جدا شود، اما او به خاطر هواداران و علاقه مسئولان باشگاه قراردادش را با اين تيم تمديد كرد.

وي از احتمال پيوستن يك بازيكن ايراني ديگر به اين تيم خبر داد و گفت: در حال مذاكره با چند بازيكن ايراني هستيم كه به زودي نتايج آن اعلام خواهد شد.

روزنامه‌هاي ورزشي امارات عربي متحده از احتمال پيوستن "سياوش اكبرپور" يا "ميثم بائو" از تيم استقلال تهران به اين تيم خبر داده‌اند.


برچسب‌ها: