تعداد بازديد :  
تاريخ : چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸٦

تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۴/۱۳‬

دكتر "محمود احمدي‌نژاد" رييس جمهوري در آغاز جلسه روز چهارشنبه هيات وزيران با تبريك به مناسبت سالروز تولد حضرت فاطمه (س)و روز زن‌تصريح كرد:
انسان‌ها مي‌توانند همواره از حضرت زهرا(س) به‌عنوان چشمه جوشان الهي بهره مند شده و براي رسيدن‌به‌كمال و رضايت خداوند ايشان‌را سرمشق خود قرار دهند.

به‌گزارش ايرنا به نقل ازدفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري،احمدي نژاد، آفرينش حضرت زهرا(س) را يكي از بهترين هديه‌هاي خداوند به بشريت دانست و گفت : محبت ، عشق ، پاكي ، صداقت، ايمان، جهاد و فداكاري در وجود حضرت فاطمه (س) جمع و متبلور است.

رييس جمهوري همچنين با اشاره به فرارسيدن سالروز تولد امام خميني (ره) تاكيدكرد : امام خميني (ره) به‌عنوان منادي طلوع سپيده، راه فلاح و رستگاري را به همه نشان دادند و تصريح كردند كه‌تنها راه نجات‌ملت خودباوري و مرعوب نشدن در مقابل دشمنان است.

احمدي نژاد با بيان اينكه توجه و هدايت‌هاي امام، انقلاب اسلامي را بيمه كرده است،افزود: امروز نيزبايد با خودباوري و مرعوب نشدن در برابر دشمنان براي پيشرفت كشور تلاش كرد.

رييس جمهوري در ادامه اين جلسه با قدرداني مجدد از همكاري‌هاي مردم در مساله صرفه جويي در مصرف سوخت ، تاكيد كرد : هرصگاه اهميت موضوعي براي مردم روشن شده به بهترين نحو ممكن همراهي كرده‌اند و امروز نيز شاهد اين همراهي در صرفه‌جويي در مصرف سوخت هستيم.

احمدي نژاد ابراز اميدواري كرد كه مردم بزودي شاهد نتايج مطلوب اين تصميم و عزم ملي باشند.


برچسب‌ها: