❌غربگراها علیه غربگراها !❌

✍مدتی است مشاهده میشود برخی از کسانی که داعیه اقتصاد دارند و البته از باعث و بانی های روی کار آمدن دولت غربگرا و سلسله فریدونیان بر مسند امور مردم ایران شده اند، حالا چهره منتقد دولت به خود گرفته اند!


✍این درحالی است که بسیاری از اهل فن و تحلیلگران قبل روی کار آمدن این سلسله، چنین روزهای جامعه ایران را پیش بینی کرده و مدام هشدار میدادند.


✍اما این آقایان مثلا اقتصاددان، مرعوب یا مدهوش از کف و جیغ و هورای الهام پاوه نژاد، لیلی رشیدی، مهناز افشار، سحر دولتشاهی، هومن سیدی و غول برره...، یا تبلیغات سلسله فریدون را انجام میدادند و یا سکوت موذیانه را درپیش گرفتند.


✍این آقایانی که وانمود میکنند الان نگران هستند،

 درلحظات حساس و تعیین کننده سرنوشت کشور، آن صداهایی که هرگز نخواستند بشنوند اخطارهایی بود که درمورد آینده چنین دولتی داده میشد!


✍نکته مهم همینجاست؛

اینکه انتقادهایی که الآن به دولت میشود از بدیهیات است و از سال ها پیش برای آنها که واقعا اهل سیاست و اهل اقتصاد هستند قابل پیش بینی بود و این افراد باید قبل از وقوع این فجایع حقایق را مطرح میکردند و نه الآن!


✍به این اقتصادیون نگران شده، اضافه کنید اسحاق جهانگیری و دارودسته او را در فرار به جلوی مضحکی که در پیش گرفته اند.


✍ملت ایران! یادتان هست کاندیدای پوششی را؟ 


✍ملت ایران! اگر کمی تمرکز کنیم و به اسناد موجود و نیز حافظه تاریخی خود مراجعه کنیم درمیابیم که خیلی موارد یادمان است و در این مقال از یادآوری بسیاری نکات مهم که نشان دهنده تقصیرهای امثال اسحاق جهانگیری هست اجتناب میکنیم.


✍فقط باید بدانیم که الگوی دیگری از آنچه برای فروپاشی شوروی بکار گرفته شد، در حال پیاده سازی است.


✍بوریس یلتسین هم که ازجمله شرکاء گورباچوف بود و بخاطر ایجاد نابسامانی های وحشتناک در زندگی مردم شوروی در زمره متهمان بود، ناگهان مأموریت یافت که با تغییر فاز خود را تبدیل به منتقد دولت گورباچوف کند! تا ضمن به دست گرفتن عنان مخالفان در دست خود، اعتراضات به حق مردم شوروی را در جهت مطلوب آمریکا هدایت کند.


✍در نهایت با نوعی از تصویرسازی ها و موفقیت پروژه فریب  مردم شوروی راه چاره برای رهایی از شرایط فعلی را در این دیدند که به یک گزینه غربگرای دیگر پناه ببرند!

گزینه ای(یلتسین)که درظاهر منتقد گزینه غربگرای فعلی(گورباچوف) شده است.


✍حال تشخیص اینکه حزب کارگزاران، خاندان رفسنجانی، جهانگیری، کرباسچی، غول برره، مهناز افشار، حمید فرخ نژاد، مهراب قاسمخانی، رضا رشیدپور ... از سرویس های جاسوس خط گرفته اند ،

یا از سوی اتاق های عملیات روانیِ آشنا در داخل کشور افسارشان در دست گرفته شده

 و یا نه اصلا خط نگرفته اند! و خیلی اتفاقی! تغییر فاز داده اند!! به نهادهای مربوطه برمیگردد.


✍مهم این است که بدانیم "کاملا برنامه ریزی شده" یا "اتفاقی!!" بخشی از الگوی فروپاشی شوروی توسط جریانی منسجم و متشکل از سیاستبازان، اقتصادیون، بازیگران، شوتبالیست ها، رسانه ها و... در حال اجراست.


✍لذا نمیگوییم اگر دیدید که هرکدام از این جریان در نقد فضایی که خودشان به وجود آوردند حرفی زدند محکم بزنید بر دهانشان؛

ولی حداقل با عنایت به رفتارهای سال های اخیر این افراد حواسمان جمع باشد که بازی آنها را نخوریم و اجازه ندهیم که بخاطر حافظه ضعیف تاریخی ما را ریشخند محافل خود کنند.

/ 1 نظر / 17 بازدید
afasolhtv

به نام رحمبان، مهربان خدای جهان در این مجموعه جدید که چهارمین از سری مجموعه آگاهی های رهابخش است می پردازیم به عنوان کلی «آشتی و سلامتی» . تهیه شده در واحد تولید برنامه تلویزیون صلح و سلام ...................... حمایتها و نقد و انتقادات شما می تواند کمک شایانی نماید در بهتر و دوام داشتن این برنامه ها! من و ما و شما می توانیم دنیایی جدید و متفاوت از دیروز برای خود و دیگران بسازیم! . شما می توانید از طریق راها های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید: e.Mail: info@solhtv.com whatsapp: 004915215021480 Telegram:https://t.me/solhtvafa Facebook: www.facebook.com/solhtv Instagram: solhtvafa https://afasolhtv.persianblog.ir/