تغييرسيماي جامعه در موضوع بدپوششي

فرمانده نيروي انتظامي تهران با اشاره به اجراي طرح امنيت اجتماعي:

امروز سيماي جامعه در موضوع بدپوششي تغيير كرده است

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي تهران گفت: با اشاره به اجراي طرح امنيت اجتماعي گفت: امروز در موضوع بدپوششي سيماي جامعه عوض شده و ذائقه مردم نيز به سمت خريد پوشاك مناسب تغيير نموده است.

A0274673.jpg

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، سردار احمدرضا رادان در همايش مباني و راهبردهاي افزايش امنيت اجتماعي افزود: در اجراي طرح امنيت اجتماعي افزايش تراز امنيت اخلاقي، اجتماعي در بين شهروندان، كاهش كج رويها و ناسازگاريها و ناهنجاري هاي اجتماعي كه نتيجه فراموش شدن بعضي از مباني هاي اجتماعي بود مد نظر قرار گرفت.
وي گفت: اجراي اين طرح باعث فراهم شدن بستر مناسب براي نيازهاي فرهنگي و اجتماعي كه در امنيت اجتماعي جامعه دخيل هستند، گرديد.
وي اجراي طرح امنيت اجتماعي از سوي نيروي انتظامي را برآورده كردن توقعات به حق مردم دانست و گفت: در اجراي اين طرح اولين موضوعي كه در بعد سياست هاي كلان مورد تأكيد قرار گرفت جلوگيري از برخورد تند و خشن در برخي از مأموريتها مانند موضوع بدحجابي و برخورد تند و خشن در برخي از قلمروها مانند اراذل و اوباش مدنظر قرار گرفت.
سردار رادان با اشاره به همكاري موثر دستگاه قضايي و دادستاني تهران با نيروي انتظامي گفت: در اجراي قانوني وظايف خودمان برخي ها تلاش كردند تا بين نيروي انتظامي و دستگاه قضايي روزنه‌هايي به وجود آورده و شكافي عميق ايجاد كنند كه اين امر ناكام ماند.
وي با اشاره به بهره گيري از پتانسيل ارزشمند رسانه ها و مطبوعات در اجراي طرح گفت: همكاري ارزشمند رسانه ها و مطبوعات كه در اطلاع رساني و هماهنگي هاي صورت گرفته نقش موثري داشتند به همراه همكاري ساير نهادهاي كشور باعث شد تا طرح امنيت اجتماعي به خوبي اجرا شود.
وي ادامه داد: هم اكنون در مورد بدپوششي سيماي جامعه عوض شده و ذائقه مردم و فروشنده هاي پوشاك در خريد و ارائه پوشاك تغيير كرده است.
وي ادامه داد: طرح امنيت اجتماعي نياز به استمرار دارد و ما در اين راه تمامي تلاش خود را خواهيم نمود.
فرمانده نيروي انتظامي تهران بزرگ با اشاره به كاهش مزاحمتها، سرقت به عنف، زورگيري و آدم ربايي در دو ماه گذشته گفت: طرح برخورد با اراذل و اوباش باعث كاهش آمار جرائم در تهران شد كه اين امر نشان مي دهد اراذل و اوباش موضوعي پيوسته با جرائم ديگر است.
وي ادامه داد: تلاش مي كنيم در برخي از ابعاد طرح را مورد برسي عالمانه قرار داده و همچنين دورنماي آينده آن را ترسيم كنيم.

/ 0 نظر / 3 بازدید